1.قهوه یک منبع بزرگ از آنتی اکسیدان ها است. آنتی اکسیدان ها مولکولهایی هستند که از آسیبهای سلولی که می تواند در طول زمان منجر به توسعه بسیاری از انواع بیماری شود جلوگیری می کند. در حالی که ما همه شنیده ام خوردن میوه ها و سبزیجات یک راه خوب برای کسب آنتی اکسیدانهاست، البته نباید گفت که قهوه تنها راه کسب آنتی اکسیدانهاست اما می توان گفت که یکی از بهترین راههاست. تحقیقات نشان می دهد که قهوه در واقع یک منبع اصلی از آنتی اکسیدان ها در رژیم غذایی غربی است.
2. قهوه به طولانی تر شدن عمر کمک می کند. یک بررسی نسبتا گسترده در سال 2012 منتشر شد که در آن محققان مصرف قهوه را در بیش از 400،000 نفر مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند و در آن ارتباط معناداری بین مصرف قهوه و طول عمر یافتند. این تحقیقات تاثیرات مثبت برای طول عمر را هم در قهوه کافئین بالا و هم در قهوه با کافئین پایین مشاهده کرده اند.
3. قهوه کمک می کند که شادتر باشید و از افسردگی در امان بمانید. تحقیقات دانشمندان که در دانشگاه هاروارد انجام یافت نشان داد که مصرف قهوه به طور منظم خطر ابتلا به افسردگی در زنان را 20 درصد و خودکشی را 53٪ کاهش می دهد.
4. قهوه باعث بهبود عملکرد فیزیکی است. کافئین، محبوب ترین داروی تناسب اندام در جهان است. قدرت، استقامت عضلانی، و عملکرد را بهبود می بخشد سرعت چربی سوزی را بالا می برد.
5. قهوه ممکن است خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را کاهش دهد. دیابت نوع 2 یک بیماری همه گیر واقعی این روزهاست، که در حدود 300 میلیون نفر از مردم در سراسر جهان را گرفتار کرده است. که با مقاومت به انسولین، سطح قند خون بالا و اختلال تولید انسولین مشخص می شود.
6. قهوه ممکن است خطر انواع خاصی از سرطان را کاهش دهد.

منابع این تحقیقات علمی را می توانید اینجا ببینید.
http://www.muscleforlife.com/coffee-health-benefits

1392 © coffeedrink.ir تمامی حقوق محفوظ است.

خریدی نیست.